Re: e tam , bzdety pederastow

do nihil-istka

ty, niby lekarz (a z pewnoscią troll) – mogłbys nauczyc sie definicji

ułatwię ci:

Pederastia (gr. παῖς chłopiec + gr. ἐραστής – w przekładzie Witwickiego: miłośnik) – termin wywodzący się z języka greckiego (dosł. miłość do chłopców) – w języku polskim w węższym sensie oznacza specyficzną formę homoseksualizmu męskiego, polegającą na związkach erotycznych lub kontaktach seksualnych dojrzałych mężczyzn z młodzieńcami w wieku od około 16-18 lat do około 20 lat, występującą w kulturze starożytnej Grecji[3][4].

Homoseksualizm (z greki ὁμόιος homoios = taki sam, równy, i z łac. sexualis = płciowy), inaczej: homoseksualność – zaangażowanie psychoemocjonalne i pociąg seksualny do tej samej płci[2]. Jest jedną z orientacji seksualnych obok heteroseksualizmu, czyli popędu do płci przeciwnej oraz biseksualizmu, czyli popędu ukierunkowanego na obie płci.

Rozmowa tutaj dotyczy homoseksualizmu!

po drugie – omawiane badania były długo prowadzone – homoseksualizm kolejnych synów wiązano jakos ze spadajacym poziomem któregos hormonu u wielodzietnej matki. niestety czytalam na ten temat kilka lat temu i nie pamietam szczegołów ani źrodeł

nihil-istka – ty jako ojciec wielodzietny masz szansę na wyhodowanie choćby jednego geja w swoim domu…